Lokalizacja

Tereny zielone

W sąsiedztwie budynku można znaleźć liczne tereny zielone, dzięki którym można pozostawać w bliskim kontakcie z naturą i odpocząć od miejskiego tempa życia. Na spacer lub wycieczkę rowerową można wybrać się na Skwer Stefana Wiecheckiego „Wiecha”, a także do Lasu i Parku Bródnowskiego, uznawanych za jedne z najciekawszych terenów rekreacyjnych jakie oferuje Warszawa. Atrakcją jest także pobliski Miejski Ogród Zoologiczny. Dzięki temu otoczeniu nowe inwestycje mieszkaniowe, do których zalicza się Metro Targówek, to dobra propozycja zarówno dla osób ceniących bliskość przyrody, ale także bliskość miejskich atrakcji.

Wygodne miejsce do życia

Inwestycja Metro Targówek dzięki swojej lokalizacji zapewnia mieszkańcom komfort na co dzień. Dzięki doskonałej komunikacji z centrum i rozwiniętej infrastrukturze można tutaj cieszyć się zarówno miejskimi wygodami jakie ma do zaproponowania Warszawa, jak i bliskością terenów zielonych. Na osiedlu można znaleźć sklepy spożywcze, centrum handlowe, bazar oraz markety Kaufland, Carrefour i Lidl. W pobliżu nowej inwestycji mieszkaniowej znajdują się także banki, restauracje, cukiernie i piekarnie, nie brakuje również aptek i punktów medycznych, zapewniających poczucie spokoju i wygodę.

Doskonałe warunki rekreacyjne

Nowe inwestycje mieszkaniowe dzięki swojemu położeniu zapewniają możliwość aktywnego spędzania czasu tak jak lubisz. Metro Targówek Warszawa to możliwość uprawiania joggingu na licznych tarasach biegowych, a także treningów w pobliskich siłowniach. Mieszkańcy mogą też korzystać z ośrodków sportu i rekreacji, hal sportowych, basenów oraz klubów fitness i klubów piłkarskich położonych w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.

Bogata oferta kulturalna

W sąsiedztwie inwestycji na teranie miasta Warszawa można znaleźć żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz licea. Ofertę edukacyjną i artystyczną uzupełniają biblioteki, szkoły tańca, szkoły językowe, a także pobliski Dom Kultury. Zrelaksować można się również w Teatrze Rampa lub w salach Cinema City oraz Multikina. Osoby pragnące zaangażować się w życie społeczności mogą skorzystać z oferty klubów osiedlowych Kołatka”, „Pinokio”i „Nasz Klub”, w których organizowane są zajęcia dla maluchów, młodzieży, osób dorosłych i emerytów.

Sprawna komunikacja

Ulica Ossowskiego jest doskonale połączona z pozostałą częścią miasta, dlatego poruszanie się komunikacją miejską i metrem nie stanowi najmniejszego problemu. W zaledwie 2 minuty dostaniesz się do stacji Metro Targówek, dzięki czemu tylko 4 stacje będą dzielić Cię od Nowego Światu. Do dyspozycji pozostaje dodatkowo sześć autobusów dziennych i dwie linie nocne, a dotarcie samochodem na drugą stronę Wisły zajmie Ci 10 minut.

Lokalizacja

map