KontaktW związku z przeniesieniem Biura Sprzedaży
z ul. Ossowskiego 11
na ul. Witebską 4
prosimy o wcześniejszy kontakt
785 440 440


Uwaga!
28.06 - 13.07.2021 Biuro sprzedaży zamknięte

Paweł Bełtowski

Specjalista ds. sprzedaży
+48 785 440 440
mieszkania@rsmpraga.pl

Dział sprzedaży

Biuro Sprzedaży

ul. Białostocka 11
03-748 Warszawa  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Administratorem Danych Osobowych jest Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Praga” z siedzibą przy ul. Białostockiej 11, 03-748 Warszawa („Spółdzielnia”). Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@rsmpraga.pl lub korespondencyjnie: ul. Białostocka 11, 03-748 Warszawa.

  Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, tj. art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO), w celach: przekazywania informacji handlowych przez Spółdzielnię, dotyczących ofert Spółdzielni w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail do doradców kredytowych współpracujących ze Spółdzielnią, w celu przygotowania ofert kredytu hipotecznego. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółdzielni, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółdzielni na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom, o którym mowa powyżej – za zgodą i we wskazanych celach. Osoba, której dane dotyczą posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osobie, której dane dotyczą przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymania oferty w pożądanej formie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.

  city

  Metro Targówek to nowa inwestycja oferująca nowe mieszkania w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie nowobudowanej stacji metra, zapewniającej szybkie i komfortowe połączenie z centrum miasta. Deweloper postawił na nowoczesną architekturę i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mieszkańcy mogą cieszyć się wysokim standardem wykończenia budynku, funkcjonalnymi mieszkaniami wyposażonymi w taras lub loggię, a także całodobowym monitoringiem. Developer zadbał również o przestrzeń wspólną: miejsca prywatne w dwukondygnacyjnym garażu, plac zabaw oraz komórki lokatorskie i dostępne dla mieszkańców wózkownie.
  Inwestycja Metro Targówek Warszawa to idealne połączenie dobrej komunikacji z centrum miasta i doskonałej infrastruktury na osiedlu z bezpośrednią bliskością rozległych terenów zielonych, gwarantujących dostęp do rekreacji. Komfortowe mieszkania zlokalizowane w tym budynku to idealny miejsce do życia zarówno dla aktywnych, młodych osób, rodzin z dziećmi, a także seniorów szukających doskonałych warunków w nowoczesnej inwestycji na warszawskim Targówku.